BMW pod drzwiami "zabki"

Ostatnio w naszym miescie niszczona jest wszelka zielen, czy to drzewa , krzewy, trawa. Idac chodnikiem Mickiewicza po pietach prawie jechalo mi srebne "Elegancki" pan niszczac trwanik pod sklepem odjechal... Ten trwanik zniszczany jest tez przez samochody podje BMW i zaparkowalo pod drzwiami "zabki".zdzajace pod paczkomat. Dlaczego nie szanujemy zieleni. Nie mozna przejsc pare krokow? Dlaczego piesi nie czuja sie bezpieczni idac chodnikiem?

Po co mamy Policje chyba do pilnowania Kaczynskiego, a nie obywateli i porzadku na ulicach.

Ul. Mickiewicza, istny BURDEL. Dlaczego policja nie reaguje na samochody stojące na przejściach dla pieszych. /

Dla nas jest problem z parkowaniem pod kościołem świętej Trójcy Niepełnosprawni, starsi nie maja gdzie postawić samochodu a młodzi sprawni zostawiają i nie zwracają uwagi. Bardzo proszę może ktoś zwróci uwagę takim ludziom. W rodzinie poruszyć problem. Mam nadzieje ze w końcu dotrze to do osób którzy blokują nawet wyjście z bramy.

A wystarczyło by przecież poprosić uczniów by przyjeżdżali do szkoły rowerami a nie wypasionymi brykami.

Problem z zaparkowaniem pod kościołem Świętej Trójcy? Nie grzesz już kobieto... Tam jak tak ogromny parking, że nie ma takiego chyba nigdzie w Grajewie.

Dziwne ta ulica powinna byc wizytowka naszego miasta.Droga do najwazniejszych urzedow./

Ta ulica jest teraz droga do urządzania rajdów wurkączymi autami po nocy ! To nie ulica przy której właśnie urzędy i.szkoly a droga i chodniki do ...
po piwsko i inne % w h 8-15 ani zaparkowania ani przejazdu bo dzieci biegają środkiem ulicy aż strach by szybko zapalić na przerwie a blokiem.

Tu chodzi o co innego , o nowy trend bujania się autem podjeżdżają pod same drzwi. Widziałem to kilku krotnie i to właśnie pod żabką...

ty , kierowca, odkrochmal się od Pana Kaczyńskiego

Pod kościołem można zatrzymać sie tylko do 1 minuty. Policja to widzi i brak reakcji. Może nowy zastępca komendanta weźmie się za ten bajzel.

Może to rodzaj małomiasteczkowego celebryctwa, podjedzie taki elegant pod same drzwi, inni zrobią fotkę do sieci i już jest sławny i komentowany.

W internecie każdy odważny. Ale podejść do kierowcy i zwrócić uwagę, nie ma chętnego.

Szeryf rozmawiales z chamem? "Ja cham" zawsze podjezdza pod drzwi sklepu,jezdzi po chodnikach,niszczy zielen,smieci wyrzuca do lasu lub za ogrodzenie.

Nie tylko pod Żabką. Ja dzisiaj spod internatu LO wyjechałam kręcąc "piruety", bo jakiś kretyn zaparkował sobie na Mickiewicza tak, że zajął swoim szarym VW ponad połowę szerokości drogi wyjazdowej i ... polazł sobie nie wiadomo dokąd. Ludzie, jeszcze trochę, i dowcip o dowożeniu klienta taksówką "konkretnie do dużego pokoju" przestanie bawić! Czy to naprawdę takie trudne postawić auto BEZPIECZNIE ze 20m dalej i kawałek przejść???

Kropka, a czy mi to przeszkadza? Niech autor postu się tym zajmie. A co do sprawy z zielenią, zauważyłem że wjeżdżają tam kierowcy InPostu.

Szeryfie masz racje.Mieszkam blisko na trawniku parkuja samochody inPostu ale autka osobowe nie lepsze podjezdzaja pod drzwi zabki a obok przedszkola na rogu zniszczyly trawnik,jakby nie mozna bylo przejsc pare krokow.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.