czwartek, 30 maja 2024

Grajewo. Włamania do piwnic !

W ostatnich tygodniach doszło do serii włamań do piwnic na os. Południe. Proszę, zwracajmy uwagę na osoby podejrzane, które kręcą się po korytarzach, klatkach schodowych. Warto pomyśleć o zamontowaniu kamer. O wszystkich zdarzeniach nietypowych informujmy policję , może to pomoże im złapać złodziei!

Obserwować w swoim zakresie ,wyłapywać podejrzane osoby itd bo z naszą policją to po miesiącu przychodzi papier o umorzeniu z powodu nie wykrycia sprawcy i od cała robota

Również w bloku na osiedlu centrum były włamania do piwnic.

Na południu w bloku 54 poprzecinane kłódki w kilku piwnicach.

Obserwować! Wyganiać z klatek!

Proszę sprawdzić czy nikt nic nie zastawił w lombardzie

mi włamali się do garażu na południu

Zgłaszać odrazu na policję!

Widziałem dwóch gości którzy chodzili od klatki do klatki i dziwnie się zachowywali , dzwonili na domofon pod pretekstem roznoszenia ulotek i ludzie im otwierali , wydali mi się podejrzani zajrzałem w skrzynki zero ulotek , więc ciekawe jak to się skończy

Dzisiaj znowu włamano się do piwnicy i okradziono. Jeżeli to czytasz złodzieju to na rzeczy które tam były ciężko pracowałam i odkładałam kasę a Ty tak weszłeś i wziołeś sobie . Sama chowam dzieci , więc życzę żeby Wam łapy uschły. Odebrałeś nam sprzęt który miał nam służyć do dnia codziennego. Jakoś ciuchów używanych nie wziołeś.

W Szwecji mieli kiedyś idealny sposób na złodziei... Drugi raz nie próbował i od razy było widać, że złodziej...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.