wtorek, 28 maja 2024

Kradziez drzewa z prywatnego lasu

Co z tym zrobić i jak sie zabezpieczyć?

Przede wszystkim trzeba to zglosic .

Drzwi zamontowac z zamkiem atywlamaniowym i wszedzie kamery zainstalowac !

może monitoring leśnicy w ten sposób złapali tych co wywozili śmieci do lasu

U mnie we wsi ,kazdy ma monitoring lub fotopulapki, to dobrze dziala I odstrasza zlodzieji drzewa.

Tylko niekonwencjonalne działania rodem z partyzantki i głęboka konspiracja odniosą skutek w tym temacie szczególnie gdy rządzący podnieśli kwotę do której nożna kraść, a kradzież jest co najwyżej wykroczeniem. Tym bardziej, że aby udowodnić delikwentowi kradzież to trzeba chyba nakręcić pełnometrażowy film, a i tak nie mamy pewności, że poniesie dotkliwą karę. Policja raczej nie namierzy gościa bo po czym, po ściętym pieńku, zapachu piły spalinowej czy śladzie opony, to zagadki SCI z tv.Fotopłapki i kamerki gnoja raz dwa złapiesz

Fotopulapki, to najlepsze co mozesz zainstalowac w lesie,mi tez kradli I wreszcie rok temu dorwalismy sasiada, I kto by sie tego spodziewal .!!

Jak ktos idzie krasc drzewo z lasu ,to musi znac las I wlasciciela,z reguly to kradnie zawsze swoj I to najgorsze co moze byc,ale jak mu sie noga powinie I go zlapia to zaplaci za wszystko I wstyd na cala okolice,polecam fotopulapki zamontowac.

Wyciąć i sprzedać póki wszystkiego nie ukradli, najlepsze wyjście, małych drzewek nikt nie wytnie a następne pokolenie będzie miało las.

Dwa lata temu z naszego lasu ukradli 23 sztuki drzewa, nie zlapalismy nikogo,ale od tej pory mamy monitoring, polecam w to zainwestowac ,najlepiej isc do sklepu I sie doradzic,w tych czasach to dopiero jest technology na kamery.Zrobcie to wlasciciele lasow prywatnych!!!!

W Elku jest profesionalny sklep z kamerami, prosze jechac tam I sie doradzic ,co mozna zainstalowac w lesie ,jaki monitoring, bo podkreslam ze sa rozne zestawy ,czym lepszy tym drozszy, powodzenia.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.