czwartek, 30 maja 2024

Sprzątanie klatek schodowych (CIS)

Opinie na temat CIS i ich sprzątania? U mamy w klatce przeważnie są ludzie starsi lub chorzy, dlatego korzystają z usług tej firmy. Niestety wchodząc do klatki po sprzątaniu, drzwi wejściowe, brudne, na samym dole schody tak brudne jakby ktoś rzadkim błotkiem je przeciągnął. Popatrzylam na ich sprzątanie, jeden pracownik z góry do samego dołu ciągnie gromadkę piachu, czuć tylko kurz w powietrzu. Pani zmywając raz namaczanym mopem przesmaruje całe piętro omijając wszystkie katy. Na uwagi bardzo źle reagują.

bo nie chodzi o efektowność sprzątania a oto że szybko i oni widocznie robią na czas a nie na efekt

W umowie z CIS jest m.in. mycie lamperii i okien na klatce - nie robią tego w ogóle. Jakość zamiatania i mycia schodów woła o pomstę... a jak jakiś czas temu została zwrócona uwaga, że po myciu zostaje większy smród niż przed, to panie zaczęły stosować odświeżacz powietrza. Niestety ceny rosną a jakość maleje.

ludzie bardzo niedokładni, a dodatkowo palą papierosy dla klatce

Ciesz się że ci ktoś sprzątnie,a jak nie pasuje sama sprzątnij lub weź rozwod z mezulkiem

ja jestem zadowolona ze sprzatania. wolę zapłacic i nie pamiętać. dużo również zależy od tego jak inni szanują czyjąś pracę. w mojej klatce jest czysto, bo sami rownież o to dbamy a nie czekamy az cis przyjdzie i posprzata.

jest jeszcze jedna kwestia, nie wszyscy w klatce mają podpisane umowy z CIS, np moja sąsiadka z naprzeciwka nie ma, czy sprzata jak jest jej kolejka na sprzatanie? nigdy.

oni sprzataja 5 min wycieraczki nogo odsuniete nawet nie wytrzepane 1 butelka wody na 3 pietra to nie zmywanie a mazanie okna brudne wiatrolapy nie spszatane nawet ciezko zamiesc drzwi wejsciowe i srodku nie tkniete a pieniadze wiedza jak brac nikt nawet tego nie sprawdza dlatego sprzatam sama

Jaka płacą taka praca.

W każdym bloku jest tak samo , Szok 5 l wody a nawet mniej 4 piętra + pater ,, białe nie białe aby wodę widziały " i na dodatek szczotka Łysa, wali komlem po barierkach , zapuszczone te klatki , nawet lamperii nie tknie , ani okna w wiatrołapie ani schodow do piwnicy ! Zastanawiam się czy nie podziękować tej pani ! Centrum proszę panią o przyłożenie się do pracy !

pani wozna. Kazdy zupelnie inaczej rozumie efektownosc. Do ktorej da sie zaliczyc pojecie czasu i rachunku ekomomicznego dla firmy.

W bloku 15 prosimy o mycie lamperji w czesniej bylo lepiej

Jak się płaci za sprzątanie klatek to i się wymaga czystości. Kierowniczka CIS powinna sprawdzać jak są sprzątnięte klatki.

zrezygnowalam z uslug tych panstwa i sama sprzatam.

O tak palenie papierosów, aż źle się robi.

Zgłosić to do kierowniczki. Chociaż wątpię, żeby to pomogło. Bo cała brygada stoi za ścianka z samego rana pali papierochy

bardzo zła jakość sprzątania, wchodząc do klatki czuć mieszankę kurzu z wodą. Na darmo płacimy pieniądze tej firmie.

W normalnych SM sprzątanie powinno byc zawarte w eksploatacji podstawowej w czynszu do SM i wtedy Jest od kogo wymagać ale wtedy stawka podstawowa eksploatacji zaczyna się od 4 pln za m2 mieszkania...
.

Może ktoś nie wie, ale wystawianie wody w dniu sprzątania klatki leży po stronie mieszkańców danego bloku, w którym dana klatka jest sprzątana. Niestety część mieszkańców się do tego nie stosuje.

Może ktoś zna kogoś kto solidnie by sprzątał?Chcemy zrezygnować z tej usługi.Moze jaka konkurencyja firma?

Taki standard jak z tym sprzątaniem istnieje również w innych pracach i zawodach. dla przykładu dziury w asfalcie też się naprawia aby znów naprawiać, urzędnik tez pracuje abyś sprawy nie załatwił od reki tylko trochę pospacerował z papierami, polityk też rządzi aby rządzić itd.

U nas sprząta Pani Monika i jest super posprzątane.

Woda może być wystawiona ale i tak panie nie zmieniają tylko dolewaja i na samym dole w wiaderku błoto prawie.Co do papierosów to podeścik przy drzwiach zamiast zamieść to pety jeszcze tam zostawia.

Sprzątała kiedyś pani Kamila i pani Iwonka moja klatkę no i szczerze powiem wszystko było posprzątane na błysk. Ale chyba te dziewczyny już nie pracują. Szkoda.

Do P. Martyny a jak płacicie - Od mieszkania? Jaka tak to jaka stawka.

Nie czepiam się nie dociągnięc za taką kwotę. Jeśli komuś nie pasuje może zrezygnować i sprzątać samemu, może się dogadać z sąsiadami i sprzątać. W moim bloku sytuacja jest taka, że ciężko porozumieć się z sąsiadami więc nikt nie sprząta, większość płaci, a reszta na tym korzysta. Czy jest czysto? Powiem tak na swoim piętrze nie narzekam, jest zamiecione, podłoga umyta, nawet zdarza się widok jak pracownicy CIS przecierają drzwi wejściowe od klatki. Błagam nie oczekujmy cudów za taką kwotę, gdzie środki czystości również kosztują.

Do Martynka ja sprzątam dwa bloki na południu prywatnie i panie są zadowolone ze sprzątnięcia

A ja u siebie sprzątam raz na kilka tygodni i do nikogo nie mam pretensji.

Do zainteresowana ja sprzątam prywatnie mam swoje środki czystości okna myje raz na miesiąc resztę rzeczy przy każdym sprzątaniu /

Do chętna a jaka stawka?

Mają czas na palenie papierosów i przytulanie pod klatkami, a później czasu na sprzątnięcie klatki brakuje.

Jeśli w bloku 16 na Południu również sprząta ta firma. To powiem krótko jest brudno i śmierdząco. Zamiast palić papieroski można zająć się praca. Wchodzą na klatke czuje smród zamiast czystego świeżego sprzątania.

Do mieszkańcy witam jeżeli będzie pani zainteresowana to jestem chętna sprzątać państwa klatkę. Napewno będzie czysto i pachnaco

Są wypowiedzi, że myją sami prywatnie, a nikt nie podał ceny ile bierze za usługę.
Ile to kosztuje ?

Też zauważyłem że od jakiegoś
czasu to słabiej to wygląda, ale nie interweniowałem.

Mam prośbę do kierownictwa CIS proszę po sprzątaniu przejść się i skontrolować pracę.

Ja osobiście byłam zadowolona z usług CIS , klatka co wtorek czysta, pachnąca . Niestety sielanka skończyła się z roku na rok coraz mniej mieszkańców klatki zaczęło opłacać usługi CIS . Pytając Panie w biurze okazało się, że z 12 stu mieszkań opłacają tylko 3 rodziny czyli reszta mieszkańców żeruje na innych. Moim zdaniem zresztą nie tylko moim, sprzątanie klatek powinno być wliczone w czynsz inaczej brudem zarośniemy.

Ja też jestem tego zdania SM powinna dojść do porozumienia i sprzątanie klatek powinno być naliczane razem z czynszem.

Ja jestem chętna sprzątać klatkę. Sprzątam prywatne ludzie są bardzo zadowoleni z mojego sprzatania

Od kilku tygodni za grzejnikiem jest wciśnięty papier .sprawdzałam po każdym sprzątaniu nadal tam jest .Więc jak to jest ,jest sprzątanie czy nie.blok 16

Jestem za tym aby spółdzielnia podpisała umowę z CIS-em.W naszej klatce jest 10 mieszkań.Umowe ma 4 mieszkania.Pozostali nie sprzątają i nie płacą.Gdyby to było w czynszu zawsze panie mogłyby sprzątnąć i byłoby czysto.Uwazam że dla spółdzielni dodanie tej jednej pozycji nie zrobi różnicy,a na klatkach byłoby czyściej.

Jeżeli ktoś zainteresowany jestem chętna sprzątać klatki

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.