wtorek, 28 maja 2024

Wybory. Zmiana barw partyjnych

Śmieszą mnie "farbowani" kandydaci do rady powiatu i nie tylko. Raptem, dla potrzeb trwania przy władzy, nie są już kandydatami z jedynej słusznej partii .. Koniunkturaliści, jak chorągiewki. Pozałatwiali sobie bonusy na parę lat, to jedyne co zrobili. Łatwo zobaczyć kto i z jakiego ugrupowania startował. Polecam stronę PKW. Zagłosujecie na nich?

Tak, tak, dziś większość to niezależni kandydaci. Wstydzą się przynależności do swojej partii lub boją się, że ich ta partia zdołuje w wyborach.

Wygląda na to, że PiS nie wystawia swojego kandydata na burmistrza. Jeszcze nie prima aprilis, a kandydaci już nas oszukują.

To pokazuje gdzie nas maja ci wszyscy kandydaci, dla koryta założy koszulkę na lewa stronę i udaje, że jest czysta.

Ciekawe kiedy Latarowski ogłosi że zawsze popierał PO.

Wystawił, wystawił tylko my nie orientujemy się.

Przecież PiS wystawił nawet dwóch kandydatów na burmistrza, a w odwodzie ma jeszcze panią.

Wystawiają kandydata z serduszkiem

Najważniejsze żeby nie wybierać fałszywych ludzi. Którzy mogą być elokwentni i dobrymi mówcami ale po prostu są fałszywi nie wszyscy co zmienili barwy są fałszywi a takich ciężko odróżnić.

Grajewo PiS - em stoi, więc gdzie jest kandydat tej partii na burmistrza? Nagle nasi potencjalni włodarze zmienili barwy, czy wstydzą się takowych sympatii?

Grajewo nie ma porządnego kandydata na burmistrza z PiS, bo tego co wystawiali kiedyś, mieszkańcy nie chcą i nie tolerują. Partia kazała być starostą.

Myślę, że najbardziej gorzka pigułką jaką Polacy powinni przełknąć to to że sami sobie są winni obecnej sytuacji, bo nie umiemy wziąć odpowiedzialności sami za własny kraj. Chcemy wrzucić kartkę raz na cztery lata i mieć święty spokój, a powinniśmy patrzeć władzy na ręce. Wymaga to czujności, konsekwencji, dowiadywania się czytania między wierszami, badania terenu. Powinniśmy zniszczyć pseudo elitę i pogonić na śmietnik historii. Nie dajmy się manipulować wybierajmy słusznie.

Ja myślę że trzeba dać szansę nowym kandytatom na burmistrza i radnych, ci którzy teraz są nie popisali się niczym, praktycznie zero nowych miejsc pracy,/

Nie ma innego kandydata na burmistrza jak tylko P. Latarowski.

jak dla mnie każde wybory i na każdym szczeblu to tylko i wyłącznie skok na kasę każdego z kandydatów.Wszystkie obietnice przedwyborcze można między bajki wkładać po wyborach schemat się powiela tzw.rodzina na swoim a radnego na swoim rejonie to tylko widać kiedy zbiera podpisy przwd wyborami.

Tworzono nowe miejsca pracy i to kierownicze stanowiska. Popatrz w szpitalu narobiono takich koordynatorów. Wszyscy którzy przyszli do pracy na takie stanowiska to znajomi lub rodzina radnych,lub samych władz.

Skąd kandydaci mają takie pieniądze na kampanię,,?!/

Wojtek jak nie tworzą miejsc pracy? W PUP przybyło dwóch kierowników bez wiedzy doświadczenia w tym syn starosty! Proszę umieścić ten komentarz

Ja bym chciał żeby ktoś z władzy wyjaśnił komu i po co wybudował ulice przy kościele na Białystok ,?

Dlaczego radni nie zrzekną się swoich wynagrodzeń z sesji na rzecz dzieci chorych na SMA . Ciekawe ile było by chętnych.

Kandydaci dbają o przyszłość... Swoją i swoich rodzin, oczywiście...

Do radny miasta jest pare nowych kandydatów i naprawdę bezpartyjnych, ciekawe czy wyborcy dadzą im szanse. Niby krzyczą że chcą zmian , a pewnie skończy sie jak zawsze...

Rozumiem, ze wielu Polakom jest bardzo trudno zrozumiec, ze polityka jest sztuka zycia, ktora reguluje zasady spolecznego w roznych cywilizacjach lub kregach kulturowych. Dlatego tez w normalnych krajach nie dopuszcza sie jakiegos Henia spacerujacego rowem lub Antosia, ktoremu kieszen swieci dziura i nie stac go przeprowadzenie normalnych i kulturalnych spotkan wyborczych. Wsrod wielu waszych kandydatow sa tacy, co jedna krowka chcieli uzyskac spoleczne poparcie. Dlatego tez rozumiem infantylna wypowiedz jakiegos goscia, ktory pyta "Skad kandydaci maja takie pieniadze na kampanie". Grajewiacy polecam wam pod rozwage wypowiedz mieszkanki. Nie oczekujcie, ze w Grajewie ktos wam wybuduje jakies nowe zaklady. Podobnie jest z pustostanem dworca PKP, gdze zatrzymuje sie 5 pociagow i kilka kursow autobusow dziennie, ktos zainwestuje ogromna kase. Badzcie realistami. Cieszcie sie tym, co macie, gdyz miasto staje sie coraz bardziej piekniejsze. Jedynie czego brakuje w miescie i to widac po waszych wypowiedziach, to ogromna potrzeba nowego oddzialu psychiatrycznego. Zycze spokojnych wyborow i milego dnia.

Tak nowy oddział psychiatryczny miałby racje bytu. Porada lekarza przydałaby się niektórym z nas choćby w sprawach telefonu " od wnuczka" czy " od pana z banku", Może rozmowa z lekarzem o w/w specjalizacji byłaby wskazana również przed pójściem do lokalu wyborczego aby ustrzec przed rozczarowaniem powyborczym czy innym załamaniem. Zaświadczeniem od psychiatry powinni również uwierzytelnić się wszyscy kandydaci do rad powiatu, gminy itd aby później nie było tłumaczeń, że czegoś nie są świadomi.

Przede wszystkim trzeba przegonić pisowcow z powiatu bo to zakała naszego miasteczka i gminy

Tak pobudowane ulice piękne,oświetlone, puste bez zabudować, ale ciekawe do kogo należą te działki przy tych ulicach.

Ze strony obecnego burmistrza startują sami starsi ludzie. Gdzie są mlodzi? Burmistrz młodym nie ufa? To mlodzi ludzie są pełni pasji, zapału, chcą coś robić, zmienia. Szkoda, że kandydaci Burmistrza są bardzo tendencyjni

Podatnik ujawnij się to Ciebie przegonimy

Ci co założyli czyste białe koszule piszą w ulotkach że chcą samorządu wolnego od polityków szczyt hipokryzji a połowa ich rodzin startuje w wyborach z PISu. Szczyt obłudy i hipokryzji ludze przejżyjcie na oczy. NA ULOTKACH POWINNI MIEĆ HASŁO TKM?

Czas pogonić pisiorów

A p. Bednarka to nie z PiSu przypadkiem, czy mylę się?

I tym zdobywacie głosy bo innych granicie pisory .kto tym żeruje że piszecie i publikujcie to co wam wygodne .trzymacie jednej strony tej lewej a to nie ladnie

Do Ewy puknij się w główkę,może lepiej lewica?

Wy naprawdę chcecie, by Wam jedna wioska (popowo) wójta wybrała ?!!!

Bednarko związał sie z PISEM./

Jeśli Bednarko związał się z PiSem to ma mój głos. Mam już na kogo głosować!

Czekałem, kto pierwszy zwróci uwage na hipokryzję BIAŁYCH KOSZUL.
Brawo Mateusz, zgadzam się całkowicie. Ja także zawsze omijałam łukiem tych co pod publiczke, patrza tylko na PR zamiast na rzeczywistość. Jeszcze tylko dodać białe rekawiczki będzie załatwianie wyborców bez mydła.

Kandydaci na radnych oficjalnie mowia , ze byc radnym to dobra rata kredytu na dobry samochod

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.