wtorek, 28 maja 2024

Ekipa do budowy domu

Hej ludzie, szukam ekipy do postawienia ścian w domu z poddaszem. Dom 120m, Grajewo. Jaki koszt i kogo polecacie...

Nikogo. Wszyscy fachowcy umarli bądź wyjechali za granicę, jeśli się mylę to sam również proszę o kontakt ale nie kontakt do firmy, która zedrze ze mnie skórę...

Popytać na składach budowlanych, na pewno znają jakieś sprawdzone ekipy

Na dzisiaj jeśli nie masz ojca, teścia, brata budowlańca to strach się porywać. To tak jak byś nie znał się na motoryzacji a kupował auto od Romów. Byli tacy inwestorzy co liczyli puste worki po kleju to im dowieźli worków z innej budowy i wcisnęli kit że tyle idzie. Kobitę w użytkowanym domu zostawili z otwartym dachem i poszli na inną budowę gdzie lepsze pieniądze ale to 2 lata temu.

w Grajewie tzw majstrom poprzewracało się w głowach by nie powiedzieć dosadniej, przerobiłem paru do remontu i tu podam preteksty jakie były na nie - bo 3 piętro, bo w lato, za dużo roboty( myślałem ze padnę!) i umawianie się a potem cisza w eterze.. wiec raczej nie znajdziesz

Taa , beksy , szkoda wam wydać kilka groszy więcej, ale chcielibyście wznosić pałace i zlecać udziwnienia , buduj sam.

Takie pytanie, szukam ekipy do postawienia scian poddasza, ile kosztuje. To jakby,, chce kupic samachod powiedzcie ile kosztuje.

W 2008 roku też ceny materiałów w kosmos i łupienie inwestora frajera (jak dziś) a za 2 lata tąpnięcie cen. Ja w 2014 roku się budowałem to były normalne ceny i fachowcom piórka opadły ale to był wtedy wolny rynek bez dotacji deweloper +.

Postaw sama będziesz wiedziała czemu tyle kosztuje

Może problem w tobie a nie w majstrach że nie chcą u ciebie robić.

Zakasać rękawy i robić samemu a nie stękać i narzekać że za drogo itp.

Ekip budowlanych jest pełno, tylko trzeba im godnie zapłacić. A jolaZ szuka " pana Miecia " co zrobi za grosze Q5

Grzegorz .z Ławska polecam niedrogi i dokładny

To samo jest z ziemia rolnicza ,jak chcesz ja sprzedac,pytasz sie o cene to cisza

nie mam żadnego problemu z mojej strony , chce zapłacić za wykonana prace bez dziadowania ale majster który się umawia z Toba a potem nie odbiera to chyba nie moja wina...i pewnie uszczypliwość była z strony takiego pseudo majstra

Grzegorz z Ławska polecam, wybudował dla mnie dom w rozsądnych pieniążkach, podejście do klienta oraz czas realizacji od momentu rozpoczęcia budowy dość krótki.

Z majstrami to jest tak, że niemal każdemu trzeba patrzeć na ręce, na wykonaną pracę ale to chyba specyfika obecnych czasów. Teraz każdy po ukończeniu szkoły, czy kursów już jest straszny fachowiec mimo, że doświadczenia w fachu nie za wiele. Niemniej jest jedna podstawowa zasada nigdy nie płacić " do przodu", jeżeli już to tylko za rzeczywiście wykonaną pracę. Bo pieniądze na zapas to każda firma /fachowiec chętnie weźmie tylko potem zazwyczaj pojawiają problemy z wykonaniem zadania i rozczarowanie.

Jak czytam komentarze to aż strach się budować

Przeglądam, i niestety mój komentarz nie został opublikowany. Cenzura pełną parą. ..

Przeglądam, i niestety mój komentarz nie został opublikowany. Cenzura pełną parą. ..

Jeśli wezmiesz majstra z polecenia danego składu to pózniej nie bierz tam towaru Przestrzegam!

Jasiek o jakim skladzie mówisz? Mój majster tez namawia na materiał z jego zaprzyjaźnionego składu, ale porównałem ceny w składach w okolicach i faktycznie bardzo duze różnice w cenach.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.