czwartek, 30 maja 2024

Kostka brukowa

Kogo mi polecicie mi do ułożenia kostki brukowej i postawienia płotu.

+4878460996/ Wojciech. Proszę zadzwonić.

Andrzej z Biebrzy

Mariusz z Biebrzy. . Nie idzie w metry tylko na jakość w przeciwieństwie do innych.

Mariusz z Biebrzy bardzo solidny wykonawca

Nie tak dawno to kazdy potrafil postawic plot i kostke brukowa. A teraz to nikt nic nie umie tylko szpanowac.

Nie dobry majster z Biebrzy Sampol weź ....


Majster z biebrzy może i dobry, ale ma pracownika (chociaż niewiem czy jeszcze pracuje) jak się napije to wszystkim,rzuca...Robili u mnie kostkę jestem zadowolony, ale wstyd mieć takich pracowników. Pozdrawiam.

Dajcie nr do tego z Biebrzy

To ja ten co pije. To przez takich jak ty pracodawc?w są takie zachowania bo człowiek kt?ry ma szacunek do siebie nie da się poniżać pracodawcy. Minęły czasy niewolnictwa i alkohol nic tu nie ma do tego.

To trzeba zwolnić takiego i tyle. To ja ten co pije ręcami nogami się nie trzymam tej roboty i żalu bym nie miał

Ja tylko mówię co wiem i często widzę....w różnych firmach co się dzieje..P.Mariusz jest godny polecenia....Zna się na robocie...szybko i bez jakiegoś marudzenia....no ale też jest kwestia pracowników...Trzeba dawać firmie reklamę...a nie ....niszczyć ją...Pozdrawiam.

Ale to jak ci stawiałem krawężniki, robiłem planty i docinałem kostkę to ci pasowało ?! Nie przeszkadzało ci że co raz walnęłem setkę ?! To nic aby parobek robotę zrobił ! A mogłeś mnie przecież wyprosić z posesji ??? A jednak tak ten majster co pije ci był potrzebny ?! Szlachcicu.

Również polecam Pana Mariusza z Biebrzy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.