poniedziałek, 17 czerwca 2024

Palenie plastiku

Kilku sąsiadów pali w piecach czym popadnie: plastiki, może nawet gumę. Jak sądzicie, należy zgłaszać organom? ......i być "złym" sąsiadem.>?

Śmierdzieli trzeba tępić bo trują ludzi

Zgłosić.kto pali śmieci zatruwa siebie i dzieci

Tacy potrafią czekać do wieczora żeby nie było zbytnio widać co za dym leci z komina

Co to są "plastki"?

Przecież JK tak kazał robić.

a u mnie sąsiedzi palą rządowym eko groszkiem tak jak jak przychodnia na kolejowej czad niesamowity dym jak ze starej lokomotywy widoczny dwie ulice dalej

Skoro oni nie krępują się truć sąsiadów to dlaczego sąsiedzi mają siedzieć cicho?

Jakby była w Grajewie straż miejska to takie przypadki wykrywania spalania odpadów i karanie to właśnie jedno z zadań SM......

..czy to sąsiad z Ełckiej ?? bo też czuje ten smród koło mego domu, i gdzie to sie zgłasza ??

Tylko ktorych Smierdzieli. A ci co produkja to nie smierdziele kiedy oni zaczna placic za ten plastik i smrud. Sasiad zaplacil to ma prawo spalic. Przestac produkowac i po problemie. Nie tak dawno nie bylo plastikow i nie bylo problemu.

Ja bym zglosil I spokoj zaplaco Po klika tysia

Eliza, nie, to nie Ełcka, to za torami: Łąkowa.

Nic ci to nie da też miałam taki przypadek urząd miasta olewa temat przyszedł Pan z urzędu i stwierdził że na jego oko jest ok chociaż ja nie widzę samochodu na podwórku jak napisałam do ochrony środowiska powiedzieli że oni kontrolują tylko firmy. A prywatnych ludzi nie.

Miałam taki przypadek i nic nie zrobią . Zgłosiłam do UM przyszła "komisja " i na oko powiedzieli że jest ok , gdzie sąsiedzi zostali poinformowani o kontroli parę dni wcześniej. Napisałam do ochrony środowiska powiedziano że oni kontrolują tylko firmy. A nie prywatne domy. Nawet nie wiedzieli jak pomóc.

A co z tymi co pobudowali domy i palili śmieci na podwórku? Łącznie ze styropianem i workami foliowymi a nawet rurkami PCV..

nic nie zrobisz zglaszajac bo nikt sie tym nie zajmie,w bloku przy ul Konstytucji tam dopiero jest, wszystko co mozna spalic idzie do pieca zaczynajac od plastikow , chleb,plyty lakierowane , szmaty i t p a komunalka ma gdzies,nawt juz i komin palil sie, i nic to jest wlasnie wladza w Grajewie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.