wtorek, 18 czerwca 2024

Woda na cmentarzu parafialnym.

Zaczęły się prace na cmentarzu tj. mycie pomników, prace porządkowe wokół pomników, sadzenie kwiatów na grobach, bo nie wszystkie groby są przykryte. Problem jest z wodą. Jest XXI wiek i na cmentarzu parafialnym nie ma wody. Pompa okazała się niewypałem.

Być może po zimie poszła bo ktoś nie dopilnował by ją zabezpieczyć , zima ma co do siebie że nie takie sprzęty rozkłada na łopatki więc droga parafianko zostaje se jakoś radzić ,nie pierwszy raz na tym cmentarzu przy tym zarządcy

Nic tylko list przebłagalny do księdza proboszcza z załącznikiem o podstawienie cysterny z wodą. Przy cysterce zawór dozownik gdzie po wrzuceniu pieniążka odmierzana byłaby doza wody.

Wody brak ale trzy groby NN są.
SKORO KTOS wpadł na pomysł tych niby grobów to niech teraz o nie zadb bo wstyd

Prosze zwrócić się do Burmistrza nowego może w czymś pomoże.

To raczej powinno być sprawą zarządcy cmentarza.

Ludzie odwiedzający cmentarz mówią,ze wody nie bedzie tak niby miał powiedzieć zarządca.

Groby NN są na całym świecie. Widoczne są ludzie o NIEWIADOMEJ NIEZNANEJ tożsamości.
Masz z tym jakiś problem katoliku?
WSTYD!!!

Pieniazki za wszystkie spr.zwiazane z pogrzebem nie male ale ze by udogodnic ludziom np.spr.z woda to zero zainteresowania.

W Białaszewie od lat działała w kratkę (obecnie też)
Ale za miejsca opłata ? To proboszcz i obecny jak i ten ,
który jest zarządzcą cmentarza dbał o to

O co chodzi z tym cmentarzem parafialnym.Proboszcz nie szanuje swoich parafian,zlikwidował pojemniki na śmieci,brak wody na tak duzym cmentarzu.O co chodzi? To przebiegłość?chciwość?

trzeba zgłosić do Księdza Prałata

trzeba wrzucić o wiele więcej na tace by szanowny pleban wymodlił samo naprawę pompy

Co Burmistrz ma do cmentarzy parafialnego tam zarzadza proboszcz z Trójcy.Prosze do niego się zwracać.

Wyrzucać śmierć w miejscu w którym stały stare pojemniki, zaprosić TVP i sprawa szybko zostanie wyjaśniona z pozytywnym zakończeniem, a miejsce na cmentarzu itp.nie jest za darmo

Zgłoście problem do posła. On wszystkim pomaga w powiecie, pomoże i Wam. Jest jego biuro poselskie, tam kierujcie petycję.

Poseł tego problemu nie rozwiąże. Prędzej Biskup łomżyński.

Tak groby NN są..ale te o kt?rmowimy to są nasypy na których leżą kwiaty ze śmietnika ktry wcześniej tam stał.
Tam nigdy nie było pochowku....zarządca zabrał śmietniki i aby uniknąć gromadzenia odpada?w zlecił wykonanie niby mogił

Do janek M nie podpuszczaj Proboszcza bo on jest bardzo szybki w tych sprawach nawet potrafi zamiast kontynera na śmieci to ustroił Ala mogiły założył łańcuch na bramkę wejściowo na cmentarz komunalny myśle że osoba z dużo nadwago będzie miała problem przez nią przejść na drugą stronę do Woda , masz rację ludzie powinni zostawiać tam śmieci na tych mogiłach ja uważam że Proboszcz bardzo tym zgrzeszył bo sam szydzi z mogiły a może już czas tak napisać do Biskupa na ten cały cyrk Proboszcza żeby dzisiaj nie było wody na tak dużym cmentarzu Proboszcz powinien wstydzić się swoich wiernych a tak kilka niedziel niedac na tace za takie jego zachowanie to może cośby zrozumiał proszę wziąć przykład z cmentarza komunalnego jak tam jest wszystko cacy bo mamy porządnego gospodarza i całą załogę tam pracująca

Cmentarz Parafialny jest dla 4ch kosciolow i dla innych wyznan. To dlaczego te parafie i inni nie umieja zalatwic wody na cmentarzu i pojemniki na smieci. WSTYD WSTYD. Porobilo sie Jasnie Panstwo i tylko sie nalezy. Moze Kaczynski przyjedzie i zalatwi bo w Grajewie nikt nie potrafi.

Może by tak parafianie odwiedzający cmentarz w tzw "milczącym proteście i obywatelskim nieposłuszeństwie" zamiast ofiary pieniężnej na tacę przez miesiąc na tacę ofiarowali po buteleczce wody deszczówki czy kranówki.

Jest zarządca i inni nie będą się wtrącać,opłaty są pobierane.kto narozrabiał ze śmietnikiem niech zrobi porządek a nie kpi sobie z ludzi.Tak się nie postępuje.Proboszcz nie proboszcz ludziom też należy się szacunek.O wodę też powinien zadbać.

Proboszcz już zrobił kampanię wyborczą. Wskazał kogo wybierać na radnych ,to sprytny polityk.Teraz zmontował 3 groby NN ,żeby zlikwidować śmietnik. Po co płacić.Owieczki i tak jego słuchają.Kilka razy na mszy przypomni o chojności dłoni i ciemny lud to kupuje. Ja zmieniłem parafię i nie muszę wychodzić z kościoła zniesmaczony.

Popieram.Ciebie jak najbardziej.Kampania przedwyborcza jaka prowadził też bardzo mnie zabolała,że takie rzeczy w kościele.No i wybrani z przed kościoła.Ciekawe jakie pieniążki będą spływały teraz na kosciol i ten dom.Te ogłoszenia bez sensu i te teksty pigulka lub hojnosc dłoni.Czasem też nie można wytrzymać.Co on zrobił z tego kościoła ludzie uciekają.

Pomódlmy się gorliwie i złóżmy hojną ofiarę, a może woda poleci //

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.