wtorek, 18 czerwca 2024

Czy to normalne zachowanie ?

Witam ,w ostatnich dniach organy ścigania znalazły dziecięcą pornografię u człowieka , pracownika z jednej firmy lokalnych , od tego są sądy itd ale chodzi mi czy to normalne że kierownictwo próbuje wyciszyć tą sprawę w zakładzie i zastraszać resztę załogi zwolnieniem za mówienie o tym ?co sądzicie o tym ?

Co?! Masakra!! MASKARA !!! Masakra! Jak można to wyciszać!!!!!!?!!!

Jednej z lokalnych firm. Wał prosto z mostu w jakiej niech ludzie wiedzą gdzie siedzi taka patologia

Wizerunki z nazwiskiem powinny być publikowane a nie tuszowane tępić takich zwyrodnialców a nie chronić skandal

Też coś słyszałem o tym ,tylko pytanie w jakiej firmie mowa....

Moze i kierownictwu trzeba sie przyjzec. Bo to nie jest normalne zachowanie.

Czy tym zakładem pracy jest plebania?

A w jakim to zakładzie? - proszę pisać niech ludzie wiedzą .

zglos do prokuratury

Pięknie podejście kierownictwa zakładu. Co za czasy ? Normalnego pracownika straszą zwolnieniem z pracy bo nie chroni pedofila. A Pedofil jest chroniony przez kierownictwo zakładu . Dramat !!!!

Mysle ,ze zaklad pracy usiluje wyciszyc sprawe aby chronic marke zakladu ,ale takich rzeczy nie da sie wyciszyc , zwlaszcza w takim malym miescie .Tosie rozejdzie czy tego chca czy nie , rozumiem ze chca zachowac dobre imie zakladu ale to sie nie uda. Nie sadze tez ,zeby udalo sie zastraszyc zaloge , ta wiadomosc i tak pojdzie w miasto , a zaklad pracy nie bedzie w stanie udowodnic od kogo ta informacja poszla , wiec moga sobie zastraszac zwolnieniem , ale nie moga za to zwolnic ....

zrozum kierownictwo, smrodu narobiła osoba prywatna a fama idzie o pracowniku danej firmy. Ogólnie osoby u których znajduje się takie rzeczy powinny trafiać na odsiadkę bez opcji wykupienia za kaucją z resztą i tak czeka go wieloletni lincz ulicy....

Praktyki jak w kościele. Przeniosą go do innego oddziału i po sprawie :))

Moim zdaniem trzeba to naglosnic i tepic ,a widocznie kierownictwo probujace wyciszac te sprawe ma takie same zainteresowania .Osoby
zajmujace sie takimi sprawami doytczacymi krzywdzenia dzieci ,to najgorsze gnidy ,smieci nic niewarte ,poporostu brak slow i okreslen .

Zamiast plotkami zajmij się pracą. Od wydawania wyroków są sądy.

Nie słyszałam ! U kogo ?

Nie ważne że pijany. To żadne usprawiedliwienie. To tak samo jak nie ukarać pijanego kierowcy za to że zabiłby, lub potrącił dziecko. Konsekwencje powinny być wyciągnięte. Takich ludzi w naszym otoczeniu jest zapewne wielu. Jak najbardziej takie sprawy powinny być nagłaśniane i wizerunek takich gnojów upubliczniony jak w tym przypadku.

Co sadzicie o aferach i przestepstwach popelnianych od lat bezkarnie przez kler na nieletnich ?Jakos tutaj temat nikogo nie wzrusza(lacznie z politykami). Nie bylo jak do tej pory zadnych protestow na szerka skale, mimo, iz od bezkarnych pedofilow w kregu duchownych az sie roi !
Poruszony temat przez autora, niczego konkretnego nie wnosi, poniewaz tekst brzmi jak zwykla plotka- czyli -gdzies tam - cos tam- ktos tam !
Natomiast ja b.chetnie moge wymienic slynne ikony w sutannach , ktore kochaly badz kochaja jeszcze dzieci katolickie - inaczej !

Co się dziwicie przykład idzie od osób, które od dzieciństwa przedstawia nam się jako osoby godne zaufania, autorytety, przywódców religijnych. Skoro jednym uchodzi bez konsekwencji to inni podążają tym tropem.

Do elo- to proszę wymienić , niech wszyscy wiedzą.

Elo a o celebrytach też chciałabyś poczytać?

Elo - schowaj swoje samblero - to prawda akurat , ja - naucz się czytać napisane klarownie że od tego jest sąd , wątek rozwinięty z pytaniem o coś innego ,klient takie sprawy idą z urzędu ,oglądaj mniej Anny Wesołowskiej bo chciałeś zabłysnąć a nawet nie zaiskrzyłes z intelektem, i teraz odnośnie tematu ,myślę że jak na naszą wioskę już poszła fama / nie trzeba się pocić na forum z swoimi gniotami

Polak,tak chcialbym poczytac , napisz prosze jakies sprawozdanie do poruszonego tematu oparte na faktach i wymien, chociaz ze dwie znane osoby z tego kregu , ktore osadzono i nie skazano- za popelnienie czynow przestepczych (na tle sekualnym) na nieletnich tak jak w przypadku duchownych!

Do Obywatel- na glupie wywody- nie daje odpowiedzi !

Do Zainteresowana, ze b. znanych nazwisk z kregu duchowienstwa , mozna smialo tutaj wymienic: pralata Jankowskiego, biskupa Wesolowskiego (ktory byl blisko zwiazany z J.P. II), ks. Janik... natomiast tych mniej znanych ksiezy jest nieskonczenie wiele ! Mowie o tych,ktorzy zostali skazani prawomocnym wyrokiem,lecz nigdy nie zostal on wyegzekwowany !
Wyzej wymieniona przeze mnie trojka- nigdy nie doczekala sie nawet zarzutow, o wyrokach juz nie wspomne!

Chodzi pogłoska, że że Szczuczyna pracownik firmy mleczarskiej

Nie pogłoska a prawda jest gdzieś artykuł o tym

Jakie sądy i sędziowie maja karać w/w przypadki, czy sędzia który przez zapomnienie zwinął kasę z lady, czy ten co ostatnio zwiał na wschód, czy inny jeżdżący po pijaku ?

mężczyzna o którego się rozchodzi to mieszkaniec Szczuczyna pracujący na dziale jako wózkowy

To Robert z Radziłowa

Kukułka coś źle kukasz , bo imię źle i miejscowość zła

Ciągle nie ma moich dwóch komentarzy fajna ta strona śmiech na sali a ja tylko napisałem gdzie znajduje się artykuł o nim

Do Kamil przecież tu ciągle widnieją tylko te wygodne komentarze nawet jak napiszesz prawdę bez obelg i tak nie zostanie upubliczniona

Chciałbym przeczytać ten artykuł o którym pisze Kamil , pracowałem z tym gościem i byłem w szoku jak to usłyszałem

Gość oglądał sobie foteczki ,próbowali go wsadzić ale prawdopobnie wpływy z zbs ismm pomogły a może niedługo jakieś dziecko będzie się skarżyć na wujka w szczuczynie że"dotyka" bo fotki mogą przestać wystarczyć ... super zagranie naszym organów ścigania...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.