poniedziałek, 17 czerwca 2024

Nowe władze

Jak myslicie czy po zmianach władzy w naszym mieście zajdą jakieś zmiany?

Tak zmiany będą na 100%, takie same jak w starostwie. Zostanie zatrudnionych więcej kolesi i rodzin. Jakich czasów dożyliśmy?

Taki mały rebus. Burmistrz i starosta - PIS , Białystok - KO = ? . Sam sobie odpowiedz.

Czarno to widzę.Ciemnogrod.Moze jeszcze jeden kosciol,szpital upadnie całkiem,miasto cofnie się w rozwoju.Zwiekszy się ilość pijących bezrobotnych,a wieczorem będzie strach na ulice wyjść.

Ty naprawdę nie masz innych zmartwień? Pożyjemy, zobaczymy, przy następnych wyborach ocenimy.

A zajdą, zajdą. Pierwsze wymiana kierowników wydziałów, placówek na swoich, którzy muszą w pierwszej kolejności zrozumieć na czym polega ta praca. Potem niewygodnych pracowników i tak zejdzie i zejdzie. Jak zawsze, po każdych wyborach. Jak w rządzie.

Raczej naiwne marzenia, a będą raczej Wylkowyje, Wylkowyje, .....

Narazie Bednarko jest zajęty obsadzaniem stanowisk/

Pożyjemy zobaczymy jak działa Pan Bednarko..poprzednik jeśli chodzi o miasto..trzeba powiedzieć..ruszył więcej niż poprzednicy razem wzięci...

Uważam, że zasadniczym elementem skutecznego zarządzania publicznym sektorem jest zapewnienie, że osoby na kierowniczych stanowiskach posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz etykę zawodową, co przyczynia się do zwiększenia zaufania obywateli do instytucji państwowych. Niekompetencja i brak odpowiednich umiejętności zarządczych w znaczący sposób przekładają się na jakość oferowanych usług, co może prowadzić do negatywnych skutków dla interesu publicznego.

Co ma się zmienić? Ja tu już przed wyborami to napisałem, jednak mój komentarz nie poszedł. Nasze miast jest skazane na wyludnienie, nasze miast jest skazane na starzenie się, żadna władza tego nie zmieni. Przez te dwa czynniki żaden duży pracodawca tu nie przyjdzie, bo będzie miał problem z rekrutacją specjalistów, a to będzie powodowało dalsze wyludnianie. Jedyne co może władza zrobić to aby się żyło trochę znośniej, jednak nie widziałem w programach żadnego kandydata na burmistrza że zrobi porządek np ze smrodem czy z zimowym smogiem. Nie widziałem w programach aktywizacji osób starszych, wszyscy pisali o ułatwieniach dla biznesu, a i tak się skończy nowym marketem, co spowoduje zabijanie małych osiedlowych sklepów co utrudni życie osobom starszym. Nie widziałem w programach aby ktokolwiek zauważył problem że miasto się rozlewa a jest coraz mniej mieszkańców, czyli zapewne sporo mieszkań w blokach czy starych domów stoi pusta, a miasto musi ponieść koszty związane z budową dróg i kanalizacji do nowych osiedli. Wybieraliśmy tylko i wyłącznie osobę, która będzie administrowała tym miastem, a nie go rozwijała.

Jak powiedział Konnowicz. Nie bedzie niczego.

Obsada nowymi ludźmi tylko pogorszy sytuację ,będzie to co w szpitalu mlodzi niby po studiach ale nie znają się na niczym z przerosnietym ego./

Dokładnie tak będzie obsada stanowisk swoimi przyjaciółmi którzy nie będą mieli o niczym pojęcia ale będą mieli pracę zapisywanie się na rozmowy imię nazwisko temat numer telefonu oczywiście pan będzie przyjmował tych którzy będą wygodni

I znowu źle,? makabra. jakiś czas temu był zachwyt, a teraz już niedowierzanie? Większość widzę liczyła na " cud jednej nocy" ,dajcie trochę czasu naszym włodarzom, nie są wróżkami ,co spełniają "zachcianki" pstryknięciem paluszka. Będzie, jak będzie i możemy tylko obserwować i ewentualnie kibicować by nie zostało zaprzepaszczone działania Pana Dariusza Latarowskiego.

A na ulicy Krasickiego dalej będą łatać dziury wiaderkiem asfaltu z gwarancją do 1 tygodnia . W dodatku tylko 1 dziurę na miesiąc

My też zaczynaliśmy pracę jako młodzi bez doświadczenia podobno praktyka czyni mistrza nie oceniajcie zbyt pochopnie

Łudzilem się że nastąpią zmiany w szpitalu, ale dalej będą udawać jakie to są same sukcesy w nim. Jadąc do innego szpitala to nawet mówią oj dzieje się tam u was , dzieje!!!! Każdy wie, a władza jak była tak będzie hlip hlip

O tak.. teraz w Grajewie będą rosły gruszki na wierzbie, śliwki na sośnie. Ot takie cuda będą.

Politycy i polityka jedno wielkie bagno ! Polity najpierw pracuje dla dobra partii później swoje a na końcu dla Polski bo sam przecież jej nie naprawi. Jeśli należysz do partii a ona wygra wybory wtedy wszyscy członkowie są syci! Trzeba zapewnić być swoim kolegom koleżankom z ugrupowania , Nie przepomina wam to czegoś ? Która grupa działa przede wszystkim dla dobra swego środowiska?

Alina 100% racji!!

Co za wycie , koniec dyktatury i pracownicy oddech wreszcie złapią .

Nie bójcie się. Dajcie mu trochę czasu. Panowie na stołeczkach macie brać się za pracę lub wymiana im szybciej tym lepiej. Elyty w jednostkach samorządowych przestańcie jątrzyć i pochwalcie się jakie premie nagrody były wam dawana za lizanie d..y byłemu. Ludzie mieli was już powyżej dziurek w nosie. Wynik wyborów jeszcze do was nie dotarł ?

Wszystkim hejterom z forum i Facebooka zdrowia życzę próbując zniszczyć kogoś niszczycie też siebie mieszkańcy Grajewa umieją oddzielić dobro od zła i nie potrzebują was jako doradców

Oj będzie się działo, oj będzie....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.