wtorek, 18 czerwca 2024

Basen. Praca ratowników

Dlaczego ratownicy na basenie w Grajewie siedzą zamiennie na krześle i nie "patrolują" basenu. Drugi w tym czasie siedzi w pakamerze na telefonie. Dostają pieniądze i powinni chyba aktywnie obserwować kąpiących się...

Tak samo jest na basenie w Ełku. Może się obudzą wtedy, kiedy coś się wydarzy....

Jaki szef tacy pracownicy. A uśmiechy mają takie jak na starych budyniach?

A Ty w pracy to co robisz, nie sprawdzisz wiadomość .

Chodzę regularnie, żadnych zastrzeżeń nie mam, pozdrawiam zarówno ratowników jak i Panie sprzątające????????????

Do Amigo. Czy to zazdrość czy widziałes gdzieś ratowników ratowników żąglujących kostkami lodu polewajacych drinki klientom.Pewnie nie masz siedzącej roboty. A na pewno nie masz stanowiska kierownika. A było się uczyć!

Chodzę często, jest bardzo czysto.
Ratownicy wypełniają swoje obowiązki w wzwiazku z wykonywaną pracą, naogladacie się tv i szukacie problemów w swoim ogródku.

Nasz pływalnia jest tak małym obiektem ze z tego właśnie krzesła wszystko bardzo dobrze widać. Nie trzeba bez sensu chodzić i krępować ludzi. Pozdrawiam

Chodzę na basen odkąd istnieje,to jakieś wydumane problemy ludzi którzy raz w życiu odwiedzili basen w Grajewie, żenujące

Bywam bardzo często na basenie Pozdrawiam ratowników robią dobrą robotę

No amino ma rację. Nie dość że w telefonie to i drzemią nie raz ....a IKE trzeba prości żeby natryski włączyli

Drzazgę widać w czyimś oku , w swoim człowiek belki nie dostrzega. Co to da jak ratownik będzie biegał dookoła basenu? Lepiej widać co się dzieje z jednego miejsca.

Nie ma czegos takiego, jak "aktywna obserwacja" !!!

Ludzie powariowali... Chyba ktoś robi sobie podkład pod stanowisko bo nie wierzę żeby ktoś to na serio napisał

Szanowni Państwo, zdumiewa mnie wpis amigo
Życzyłabym sobie aby taki klimat panował na mojej ( Warszawskiej) pływalni. pozdrawiam ratowników i Panie dbające o czystość.

Jestem częstym bywalcem pływalni i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy ratowników. Bez problemu włączają atrakcje. W majowy weekend byłem z moimi gośćmi i byli pod wrażeniem czystości oraz miłej obsługi.

amigo naoglądałeś się chyba Słonecznego Patrolu. Basenu się nie patroluje. Pozdrawiam obsługę i ratowników na pływalni w Grajewie.

Dawno nie było nic o paniach z Biedronki....a szkoda

Czepiacie się ludzie!! Pracownicy pływalni bardzo mili ludzie, począwszy od szatni, kasy przez panie sprzątające i ratowników. Kierownictwo kulturalne i zawsze służy pomocą! Pozdrawiam wszystkich pracowników pływalni.

Byłam na wielu basenach, bywam też dość często na Grajewskiej Pływalni .Fajny kameralny basen , nie ma tłoku, w weekend bez problemu można korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Jeden z najczystszych basenów w okolicy. Praca ratowników bez zarzutów. Od początku istnienia pływalni nic się nie wydarzyło i to jest wykładnik ich pracy.Oby tak dalej i nie narzekajmy

Siedzą, ale wszystko widzą! Zwracają uwagę,jeśli jakaś sytuacja jest nieadekwatna. Byłam świadkiem jak dziecko, na oko 7-10 lat weszło na tor i chciało "płynąć" (o ile pływaniem to można nazwać) w stronę, gdzie robi się coraz głębiej. Ratownik natychmiast zwrócił uwagę i kazał zawrócić dla chłopca. Także nie osądzaj.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.