poniedziałek, 17 czerwca 2024

Szkoła podstawowa ?

Dzień dobry , przez wzgląd na sytuację rodzinną wracam w rodzinne strony i tym samym zmieniam szkołę synowi . Teraz idzie do drugiej klasy podstawówki . Proszę o radę gdzie najlepiej byłoby zapisać moją pociechę . Która podstawówkę polecacie ? /

Wszystko zalezy jaki zdolny jest twoj synek. Kazda jest dobra a jak bedzie radzil to zalezy od niego. Bo nikt lopata nie nakladzie mu wiedzy. A ty juz segregujesz ktora szkola jest zla a ktora dobra. To jeszcze wybierz ktory kosciol jest dobry a ktory zly. Przestan dzielic od malego ludzi.

Nie rozumiem. Wybieraj bliżej miejsca zamieszkania, aby mógł sam chodzić do szkoły później. Wszystkie szkoły takie same. Jak pisał GRAJ EWO. Nie segreguj.

Do graj ewo
Skoro nie masz nic do powiedzenia to milcz.!!!! Żalosne....

Ta , która będzie najbliżej miejsca zamieszkania.

Dziecko najlepiej posłać do szkoły położonej najbliżej miejsca zamieszkania. To będzie najlepsze dla dziecka, w końcu samo będzie musiało do szkoły chodzić, a zwłaszcza zimą ma to bardzo duże znaczenie. Która szkoła jest najlepsza, ciężko powiedzieć. Każda ma swoje plusy i minusy. Moje starsze chodziło do SP 4, ale teraz jak wchodzi się na stronę tej szkoły, to jakby nic tam się teraz nie dzieje. Jeszcze dwa lata temu jak weszło się na stronę tej szkoły, to było mnóstwo relacji z różnych wydarzeń szkolnych, bardzo dużo zdjęć. Widać było, że szkoła żyje. Teraz wygląda jakby nic tam się nie działo, a te wydarzenia, które zamieszczone są na stronie szkoły, to okraszone są tak małą ilością zdjęć i to niewiele pokazujących, że nie robi to dobrego wrażenia. Widać, że w szkole coraz mniej się dzieje, coraz mniej jest organizowane.

pani klaro dokladnie to mam na mysli . chce zeby synek chodzil do szkoly w ktorej cos sie dzieje ale i takiej gdzie kadra nauczycielska nie jest wypalona . jesli ma sie dobrze uczyc to mysle ze szkola nie mu tu wiekszego znaczenia a raczej zaangazowanie dziecka i rodzica.

Ja osobiscie polecam 4, poniewaz wszystkie moje dzieci tam sie uczyły, jesli chodzi o 1 i 2 to nie mam zdania, ale znajomi mowili, ze jesli chodzi o poziom nauki to 2 jest słabsza od 1.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każda szkoła ma swoje plusy i minusy. Proponuję analizę wyników z konkursów i egzaminów ósmoklasisty. Nie jest to oczywiście miarodajne ale może będzie miało wpływ na podjęcie decyzji. Osobiście polecam szkołę najbliżej miejsce zamieszkania.

Szkoła jest przede wszystkim od uczenia. Wszystko wydarzenia to dodatek.

W szkole nie ma się dziać, w szkole trzeba się uczyć. Są szkoły gdzie duuuuzo się dzieje, a nauka kuleje

Polecam szkołę Podstawową w Danówku. Wiele osób z Grajewa zapisało tam swoje pociechy. Całkowicie inny klimat niż w grajewskich molochach. Klasy po kilkanaście osób, w Grajewie ponad 30 uczniów to już norma. Transport zapewniony przez szkołę.

Zgadzam się z Tobą. SP4 straciła swoją świetność, komuś na tym zależało?

Szkoła przede wszystkim ma uczyć.
Wszelkie wydarzenia to dodatek zresztą kosztem lekcji. Więc oby ich było jak najmniej.
Proszę o dodanie mojego komentarzami

Polecam szkołę podstawową nr 2, bardzo dobra szkoła, dzieje się w niej bardzo dużo. Są fajne kreatywne soboty, wesołe przerwy, często są organizowane pikniki, zajęcia dodatkowe. Szkoła na medal

Klaro, jeżeli uważasz, ze zdjęcia z Facebooka pokazują prawdziwy obraz jakiejkolwiek szkoły, to się grubo mylisz. To zwykły chwyt marketingowy w dobie walki o ucznia. Wydarzenia, rozrywki są potrzebne oczywiście, ale szkoła ma przede wszystkim uczyć i przygotowywać dzieci do dalszej edukacji.

Do Klara, zgadzam się z tobą , bardzo mało dzieje się w szkole, prócz zajęć lekcyjnych nic ciekawego nie jest organizowane , smutne ale prawdziwe.

Do graj ewa z pewnoscia jesli jest wybor to nie jest grzechem wybrac ten kosciol w ktorym najlepiej sie czuje, najbardziej moge sie skupic na modlitwie, w ktorym jest kaplan ktory glosi kazania takie ktore zostaja mi w pamieci.

Dla jednego lepsza jest jedna, dla drugiego druga. Jak się ma dziecko w jednej szkole, to nie może się nic powiedzieć o innej. Wiadomo.

syn chodzi do dwójki pomimo ,że jedynkę mam bliżej . tu nauczyciele są bardziej dostępni dla ucznia . nie robią problemów gdy uczeń chce coś poprawić . są godziny dostępności . córka brata uczy się w jedynce na szkolnej i tam już tak nie ma .

Najlepiej posłać dziecko do tej szkoły, do której ma najbliżej. To chyba jedyne kryterium. O każdej szkole mówią dobrze i mówią źle. Zależy na kogo się trafi.

Amoże szkoła w chmurze? po co chodzic do szkoły.

po co komu szkoła :D jak umie liczyć i wie że trzeba liczyć głownie na siebie to edukacja nie potrzebna spokojnie może zostać ninja :D Swego czasu 1 i 2 były na wyższym poziomie teraz się wyrównało i nie ma różnicy wszędzie znajdzie się plusy i minusy. Patrząc na pociechy to i tak niewiele wnosi ta szkoła bo dzieci zmanipulowane przez system wolą telefon tablet komputera i gotowce niż książkę i poszukiwania wiedzy.

Najlepsza jest szkola w Danowku

Mojego komentarza nie ma po raz 10. a wcale nie jest niestosowny!!! cenzura

Moja córka chodzi do 2 bo najbliżej domu. Rozważamy jednak przeniesienie do 1, bo ile można się bawić w szkole? Jedynka ma np za to program Erasmusa

w jedynce bedzie dzieckiem jednym z wielu , jesli wystapi jakis problem uwierz ze wielkiej pomocy miec nie bedziesz

Brata dziecko chodziło do Danówka i zabrali, bo nie byli zadowoleni

A ktora szkoła średnia? Jak rodzice myślcie? Chodzi o technikum

Dwójka ma najlepsze wyniki z egzaminów ósmoklasisty i daleko pozostałym szkołom do niej nauka plus rozwój zdolności ,integracja z rodzicami równa się sukces

potwierdzam rodzica , kontakt z nauczycielami super

Wszystkie szkoły są dobre, to rodzice wierca dziury w głowie swoim dzieciom niewiedza, czy iść chodnikiem, czy może środkiem jezdni

Polecam 1. Tam dzieciaki nie próżnują, uczą się, ale też mają dużo ciekawych zajęć, wycieczek i imprez.

A pani Karolina ma dalej kłopot. Dalej nie wie gdzie posłać dziecko. Sztuczny temat.

Moje dzieci chodzily do 2 i bylam zadowolona ,uczyły się bardzo dobrze i kontakt z nauczycielami był swietny,Dzieci też lubiły nauczycieli i zawsze mogły liczyć na pomoc

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.